![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14624180
*
nr 1462 4180
Spegel
90x71 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2022
kl 19:14:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/4 09:28:19
1
100 kr
25/4 18:53:47
2
150 kr
25/4 18:55:29
1
200 kr
25/4 18:56:49
2
300 kr
25/4 18:57:54
1
300 kr
25/4 18:57:54
2
300 kr (Budbetjänt)
25/4 19:01:56
1
350 kr
25/4 19:04:25
2
400 kr
25/4 19:05:42
1
500 kr
25/4 19:08:34
2
500 kr
25/4 19:08:34
1
500 kr (Budbetjänt)
25/4 19:09:21
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1462 4180
Spegel
90x71 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/4 09:28:19 | 1 | 100 kr |
25/4 18:53:47 | 2 | 150 kr |
25/4 18:55:29 | 1 | 200 kr |
25/4 18:56:49 | 2 | 300 kr |
25/4 18:57:54 | 1 | 300 kr |
25/4 18:57:54 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
25/4 19:01:56 | 1 | 350 kr |
25/4 19:04:25 | 2 | 400 kr |
25/4 19:05:42 | 1 | 500 kr |
25/4 19:08:34 | 2 | 500 kr |
25/4 19:08:34 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
25/4 19:09:21 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:53